Anasayfa - Hizmetlerimiz - Baca Temizliği
 

Baca Temizliği

    Profesyonel bir ekip ile baca temizleme alanında en doğru çözümümüşterilerine sunarken yüksek ahlakı ile devamlı bir müşteri memnuniyeti sağlamaktadır.

 

    Büyüyen Bİr Ülke Olarak Gelişmeler Doğrultusunda Yangın Güvenlik Sistemlerine Duyulan İhtiyaç Her Geçen Gün Biraz Daha Artmaktadır. Buda GÜvenilir Ve Deneyimli Şirketlerin Tercih Edilmesini Zorunlu Kılmaktır. Mevcut Sistemlerin Kurulma Aşamasında Bunların Ne Kadar Sağlıklı Olacağı, Ne kadar Güvende Olacağınz Kafalarda Hep Bir Soru işareti Yartamaktır.

   Temel prensibi çevreye, doğaya saygılı, doğru uygulamalarla sorunlarınızı çözüp sağlıklı ortamlarda yaşamınızı ve çalışmanızı sağlamak olan FİLL BACA TEMİZLEME insana değer veren, güvenilir bir kurum olma yolunda emin adımlarla yürüyor.

 
    Profesyonel bir ekip ile baca temizleme alanında en doğru çözümü müşterilerine sunarken yüksek ahlakı ile devamlı bir müşteri memnuniyeti sağlamaktadır.
 
   Özellikle Trabzon'da baca temizleme , konusunda uzman ekiplerimizle yogun taleplere yetişmeye calısmaktayız...
Sobalarınızdan bacalarınızın tıkanıp yangınlar Çıkarmasını önlemek icin bacalarınızın her sene temizlenmesi Şarttır. Bu bağlamda bizler bacalarınızda birikmiş olan her türlü kurum vb maddeleri temizleyerek onların tutuşup sizin ve sevdiklerinizin can ve malına zarar getirmesini engellemiş oluyoruz. 
 
 

Adres:  İtfaiye Karşısı Şenol Güneş Bulvarı No 34 Ortahisar TTRABZON/TÜRKİYE
Telefon:  +90 462 325 81 02  Cep : 0 554 681 33 10

E-Mail: info@filltemizlik.com